FAQ - nejčastější dotazy

1. Kam putují peníze z charitativního e-shopu Podpoř DOBRO? 💸

100% tvé částky zůstává v Dobrovolnickém centru Diecézní charity Brno. Peníze neputují nikam jinam. Využijeme je na péči o dobrovolníky a fungování našich programů. Dobrovolníci pomáhají lidem v nouzi v našich programech a ve zdravotních a sociálních službách Diecézní charity Brno.

2. Jak můžeš zaplatit? 

Na našem e-shopu můžeš zaplatit bankovním převodem. Máš nějaký problém s platbou? Kontaktuj nás: dobrovolnictvi@brno.charita.cz

3. Jak je to s doručením? 

Certifikát ti zašleme emailem. Můžeš si ho také vyzvednout osobně u nás v Brně na adrese třída Kapitána Jaroše 9 na recepci. 

4. Jak nás můžeš podpořit jinak? 💰

Pokud si nechceš na e-shopu nic vybírat a chceš nás podpořit, můžeš poslat peníze na bankovní účet: 1583741621/0100. NEZAPOMEŇ na variabilní symbol 190. Qr kód najdeš na hlavní stránce dole. 

5. Nevíš si s něčím rady? 🤷🏼‍♂️

Nepodařilo se ti zaplatit nebo nevíš, jak dál. Ozvi se a my ti poradíme: dobrovolnictvi@brno.charita.cz.

6. Potvrzení o DARU 🧾

Kromě pocitu z dobrého skutku, můžeš získat i potvrzení o daru k odečtení ze základu daně z příjmu. Kontaktuj nás na dobrovolnictvi@brno.charita.cz

7. Když podpořím např. nákupem Semínek do zahrady, nakoupíte opravdu semínka❓

Ano, s velkou pravděpodobností koupíme semínka. Je ale možné, že zrovna semínek bude dost a budeme potřebovat sazeničky nebo květiny. Máš ale jistotu, že tvoje peníze půjdou vždy do konkrétního programu, v tomto případě do Charitní komunitní zahrádky.

8. Chceš věnovat certifikát jako dárek někomu dalšímu? 🎁

Pokud si přeješ věnovat certifkát někomu dalšímu a doplnit věnování, dej nám vědět do poznámky nebo se s námi domluv na: dobrovolnictvi@brno.charita.cz.